Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Foundation (2021) me Titra Shqip: 1x7

Mysteries and Martyrs

Anakreonët dhe pengjet e tyre hipin në anijen e famshme luftarake Invictus. Lidhja mes vëllait Agim dhe Azura intensifikohet.

Foundation: 1×7 me Titra Shqip
Oct. 29, 2021
Shpërndarë0