Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Foundation (2021) me Titra Shqip: 1x5

Upon Awakening

Një rikthim zbulon origjinën e konfliktit të Gaal midis shkencës dhe besimit. Ngërçi në Terminus vjen në një pikë kthese fatkeqe.

Foundation: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 15, 2021
Shpërndarë0