Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Foundation (2021) me Titra Shqip: 1x4

Barbarians at the Gate

Salvor përballet me një armik të Perandorisë. Vëllezërit Ditë dhe Muzgu janë në mosmarrëveshje, ndërsa Vëllai Agim lufton me të vërtetën e tij.

Foundation: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 08, 2021
Shpërndarë0