Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Foundation (2021) me Titra Shqip: 1x3

The Mathematician’s Ghost

Vëllai Dusk reflekton mbi trashëgiminë e tij ndërsa përgatitet për ngjitjen në qiell. Fondacioni mbërrin në Terminus dhe gjen një objekt misterioz.

Foundation: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 01, 2021
Shpërndarë0