Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

For Life (2020) me Titra Shqip: 2x7

Say His Name

Aaroni merret me rastin e një njeriu të paarmatosur të qëlluar nga një oficer policie. Safiya përfaqëson Ronnie-n pasi ai arrestohet dhe keqtrajtohet nga forcat e rendit, ndërsa familja po përpiqet të pagëzojë Aaron Jr.

For Life: 2×7 me Titra Shqip
For Life: 2×7 me Titra Shqip
For Life: 2×7 me Titra Shqip
For Life: 2×7 me Titra Shqip
For Life: 2×7 me Titra Shqip
For Life: 2×7 me Titra Shqip
For Life: 2×7 me Titra Shqip
Feb. 03, 2021
Shpërndarë0