Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

For Life (2020) me Titra Shqip: 2x6

354

Pas një telefonate urgjente nga Bellmore në lidhje me pandeminë në rritje të COVID-19, Aaron kërkoi ndihmën e Safiya dhe u kthye në burg për të hetuar. Ndërkohë, Marie duhet të vendosë nëse do ta ekspozojë familjen e saj ndaj virusit apo do të shkojë në spital.

For Life: 2×6 me Titra Shqip
For Life: 2×6 me Titra Shqip
Jan. 27, 2021
Shpërndarë0