Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 2x5

Collars for Dollars

Pasi Aaron dhe Roswell bien dakord të ndihmojnë një grua të re që përballet me dëbim për një krim të vogël, ata kuptojnë se rasti i saj mund të jetë çelësi për të ekspozuar një model të gjerë të korrupsionit policor. Ndërkohë, Jasmine fillon të kalojë më shumë kohë në shtëpinë e Ronnie dhe Marie po lufton me shenjat e para të një fole bosh.

For Life: 2×5 me Titra Shqip
For Life: 2×5 me Titra Shqip
For Life: 2×5 me Titra Shqip
For Life: 2×5 me Titra Shqip
For Life: 2×5 me Titra Shqip
Dec. 16, 2020
Shpërndarë0