Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 2x3

The Necessity Defense

Me nxitjen e Spencer Richardson, Aaron mbron një grua të akuzuar për mbajtjen e punonjësve të spitalit nën armë për të siguruar kujdesin për djalin e saj. Aaron dhe Marie luftojnë me marrëdhënien e tyre të re intime, ndërsa një luftëtar i ri i drejtësisë sociale bashkohet me studion e Aaron dhe Roswell.

For Life: 2×3 me Titra Shqip
For Life: 2×3 me Titra Shqip
For Life: 2×3 me Titra Shqip
For Life: 2×3 me Titra Shqip
For Life: 2×3 me Titra Shqip
For Life: 2×3 me Titra Shqip
For Life: 2×3 me Titra Shqip
Dec. 02, 2020
Shpërndarë0