Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 2x2

Homecoming

Me lirimin, Aaron mësohet me jetën familjare jashtë burgut. Ndërsa përpiqet të ndihmojë Jamalin në rastin e tij, Aaron takon motrën e Jamal e cila ka nevojë për ndihmë ligjore. Ish armiku Spencer Richardson i ofron Aaron dhe Roswell një mundësi intriguese për punë.

For Life: 2×2 me Titra Shqip
For Life: 2×2 me Titra Shqip
For Life: 2×2 me Titra Shqip
For Life: 2×2 me Titra Shqip
For Life: 2×2 me Titra Shqip
For Life: 2×2 me Titra Shqip
For Life: 2×2 me Titra Shqip
For Life: 2×2 me Titra Shqip
Nov. 25, 2020
Shpërndarë0