Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

For Life (2020) me Titra Shqip: 2x10

Andy Josiah (Fundi Sezonit 2)

Aaron dhe ekipi i tij ligjor përballen me gjyqin e tyre më të ashpër deri më tani, pasi ata akuzojnë oficerin e policisë përgjegjës për vrasjen e një zezaku të pafajshëm dhe të paarmatosur.

For Life: 2×10 me Titra Shqip
For Life: 2×10 me Titra Shqip
For Life: 2×10 me Titra Shqip
For Life: 2×10 me Titra Shqip
For Life: 2×10 me Titra Shqip
For Life: 2×10 me Titra Shqip
For Life: 2×10 me Titra Shqip
For Life: 2×10 me Titra Shqip
Feb. 24, 2021
Shpërndarë0