Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 2x1

Never Stop Fighting

Pas nëntë vitesh luftimi për liri, për Aaron Wallace ka dy rrugë, të veprojë ose të vdesë. Ndërsa armiqtë e rrezikshëm fshihen në Bellmore dhe Marie përballet me akuza penale për ndihmën e Aaronit në rastet e mëparshme, Aaroni duhet të gjejë një mënyrë për të marrë më të mirën nga Maskins.

For Life: 2×1 me Titra Shqip
For Life: 2×1 me Titra Shqip
For Life: 2×1 me Titra Shqip
For Life: 2×1 me Titra Shqip
For Life: 2×1 me Titra Shqip
For Life: 2×1 me Titra Shqip
For Life: 2×1 me Titra Shqip
For Life: 2×1 me Titra Shqip
For Life: 2×1 me Titra Shqip
For Life: 2×1 me Titra Shqip
Nov. 18, 2020
Shpërndarë0