Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 1x7

Do Us Part

Aaroni përpiqet të gjejë një ekuilibër midis nevojave të çështjes së tij dhe atyre të një të burgosuri që luftojnë për të drejtën për t’u martuar me të dashurën e tij që po vdes. Safiya sfidon këshillin e burgut, duke rrezikuar fushatën e Anya dhe martesën e tyre.

For Life: 1×7 me Titra Shqip
For Life: 1×7 me Titra Shqip
For Life: 1×7 me Titra Shqip
For Life: 1×7 me Titra Shqip
For Life: 1×7 me Titra Shqip
For Life: 1×7 me Titra Shqip
For Life: 1×7 me Titra Shqip
For Life: 1×7 me Titra Shqip
For Life: 1×7 me Titra Shqip
For Life: 1×7 me Titra Shqip
Mar. 31, 2020
Shpërndarë0