Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 1x6

Burner

Aaron përballet me O’Reilly në gjykatë, duke synuar urdhrin e kërkimit të përdorur për arrestimin e Aaron dhe dështimin e prokurorit për të zbuluar një informator konfidencial. Babai i Marisë mbërrin në qytet, me qëllim që ta inkurajojë atë dhe Darin të forcojnë lidhjen e tyre. Maskins organizon që një i burgosur i rrezikshëm, Cassius Dawkins, të transferohet në Bellmore me shpresën se kjo do të shkaktojë telashe për Safiya dhe Aaron.

For Life: 1×6 me Titra Shqip
For Life: 1×6 me Titra Shqip
For Life: 1×6 me Titra Shqip
For Life: 1×6 me Titra Shqip
For Life: 1×6 me Titra Shqip
For Life: 1×6 me Titra Shqip
For Life: 1×6 me Titra Shqip
For Life: 1×6 me Titra Shqip
For Life: 1×6 me Titra Shqip
For Life: 1×6 me Titra Shqip
Mar. 24, 2020
Shpërndarë0