Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 1x5

Witness

Ndërsa merret me padinë në emër të një të burgosuri të akuzuar për grabitje, Aaron është i ndarë mes bërjes së asaj që është e drejtë dhe asaj që është më e mira për rastin e tij. E nxitur nga drejtimi i ri i Aaronit, Marie kthehet në rastin e saj, duke kërkuar dëshmitarë në emër të Aaronit. Safiya fokusohet në skemën e kontrabandës së drogës nga Foster.

For Life: 1×5 me Titra Shqip
For Life: 1×5 me Titra Shqip
For Life: 1×5 me Titra Shqip
For Life: 1×5 me Titra Shqip
For Life: 1×5 me Titra Shqip
For Life: 1×5 me Titra Shqip
For Life: 1×5 me Titra Shqip
For Life: 1×5 me Titra Shqip
For Life: 1×5 me Titra Shqip
For Life: 1×5 me Titra Shqip
Mar. 17, 2020
Shpërndarë0