Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 1x2

Promises

Lufta e Aaron Wallace për të përmbysur dënimin e tij me burgim të vazhdueshëm vazhdon. Tensionet rriten midis Aaronit dhe bandës së tij ndërsa ai këshillon një supremacist të bardhë të paguajë borxhin e tij ndaj të burgosurit Wild Bill. Prokurori i Qarkut Maskins ngre ritmin kur Aaron padit NYPD në një përpjekje për të fituar qasje në dosjen e tij. Ndërkohë, i dashuri i vajzës së saj, Ronnie, përgatitet për konfrontim kur ai viziton burgun për të takuar Aaron për herë të parë.

For Life: 1×2 me Titra Shqip
For Life: 1×2 me Titra Shqip
For Life: 1×2 me Titra Shqip
For Life: 1×2 me Titra Shqip
For Life: 1×2 me Titra Shqip
Feb. 18, 2020
Shpërndarë0