Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 1x13

Fathers (Fundi i Sezonit 1)

Kur Maskins dhe Cyrus Hunt përpiqen të pengojnë përpjekjen e Aaronit në një rigjykim, Aaroni detyrohet të bëjë një lëvizje të dëshpëruar, duke rrezikuar zemërimin e një kundërshtari të ri të fuqishëm. Zgjedhjet vijnë në ngecje kur Safiya përpiqet të paralajmërojë Aaron se ai tani është një njeri i shënuar.

For Life: 1×13 me Titra Shqip
For Life: 1×13 me Titra Shqip
For Life: 1×13 me Titra Shqip
For Life: 1×13 me Titra Shqip
For Life: 1×13 me Titra Shqip
For Life: 1×13 me Titra Shqip
For Life: 1×13 me Titra Shqip
For Life: 1×13 me Titra Shqip
For Life: 1×13 me Titra Shqip
For Life: 1×13 me Titra Shqip
May. 12, 2020
Shpërndarë0