Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 1x11

Switzerland

Aaroni e forcon rastin e tij me informacione të reja të marra nga Marie, por e gjen veten të përçarë midis dy botëve kur Cassius dyshon se Aaron është një informator dhe kërkon ndëshkim. Foster përpiqet të qëndrojë pa u vënë re gjatë dy javëve të fundit para daljes në pension, por Safiya ngre presionin, duke konfiskuar tekstet fetare për të ndaluar trafikimin e drogës.

For Life: 1×11 me Titra Shqip
For Life: 1×11 me Titra Shqip
For Life: 1×11 me Titra Shqip
For Life: 1×11 me Titra Shqip
For Life: 1×11 me Titra Shqip
For Life: 1×11 me Titra Shqip
For Life: 1×11 me Titra Shqip
For Life: 1×11 me Titra Shqip
For Life: 1×11 me Titra Shqip
For Life: 1×11 me Titra Shqip
Apr. 28, 2020
Shpërndarë0