Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

For Life (2020) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Një burrë i burgosur, Aaron Wallace, bëhet avokat që merret me çështjet për të burgosurit e tjerë ndërsa përpiqet të përmbysë dënimin e tij të gabuar. Lufta e Aaronit dhe marrëdhënia e tij e ndërlikuar me drejtoren e një burgu progresiv të grave, Safiya Masry, do të eksplorojë të metat e sistemit kriminal dhe ligjor dhe do të frymëzojë duke treguar se si një person mund të bëjë ndryshimin në luftën për të vërtetën.

For Life: 1×1 me Titra Shqip
For Life: 1×1 me Titra Shqip
For Life: 1×1 me Titra Shqip
For Life: 1×1 me Titra Shqip
For Life: 1×1 me Titra Shqip
For Life: 1×1 me Titra Shqip
For Life: 1×1 me Titra Shqip
For Life: 1×1 me Titra Shqip
Feb. 11, 2020
Shpërndarë0