Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip: 1x6

The Good Man (Fundi Sezonit 1)

Ndërsa trazirat vazhdojnë të përshkallëzohen dhe vdekjet shtohen, Travis dhe Madison përpiqen të gjejnë një zgjidhje për të mbrojtur familjet e tyre.

Fear the Walking Dead: 1×6 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×6 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×6 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×6 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×6 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×6 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×6 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×6 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 04, 2015
Shpërndarë0