Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip: 1x4

Not Fade Away

Lagjja ku jetonte Madison dhe familja e saj, pas mbërritjes së ushtrisë, kthehet në një zonë të militarizuar, të pajisur me një gardh, nga i cili askush nuk mund të dalë.

Fear the Walking Dead: 1×4 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×4 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×4 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×4 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×4 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×4 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×4 me Titra Shqip
Sep. 20, 2015
Shpërndarë0