Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip: 1x3

The Dog

Pasi ikin nga trazirat e Travis, Liza dhe Chris strehohen në dyqanin Salazar. Madison duhet të mbrojë shtëpinë e saj nga sulmet me zombi.

Fear the Walking Dead: 1×3 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×3 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×3 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×3 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×3 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×3 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×3 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×3 me Titra Shqip
Fear the Walking Dead: 1×3 me Titra Shqip
Sep. 13, 2015
Shpërndarë0