Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Fatma 2021: 1x2

Dust

Bayram i kërkon Fatmës që të bëjë një lindje të paligjshme. Sekretari i Bayram raporton në polici. Fatma dhe Ismail kanë një konfrontim të ashpër.

Fatma: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 27, 2021
Shpërndarë0