Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Fatma 2021: 1x1

Gravity

Duke kërkuar vendndodhjen e burrit të saj Zafer, Fatma i merr gjërat në duart e saj dhe viziton një nga bashkëpunëtorët e tij të vjetër – por takimi merr një kthesë.

Fatma: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 27, 2021
Shpërndarë0