Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Euphoria 2019: 1x8

And Salt the Earth Behind You

Është koha e maturës së dimrit në Malësinë Lindore. Rue përpiqet të rregullojë marrëdhënien e saj me Jules dhe merr anën kundër Nate. Cassie dhe Maddy rishikojnë marrëdhëniet e tyre.

Euphoria: 1×8 me titra shqip
Aug. 04, 2019
Shpërndarë0