Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Euphoria 2019: 1x7

The Trials and Tribulations of Trying to Pee While Depressed

Rue bie në depresion dhe shikon 22 episode të një reality show britanik. Jules shkon për të vizituar një mik të vjetër. Cassie kërkon këshillë pas natës së Halloween.

Euphoria: 1×7 me titra shqip
Jul. 28, 2019
Shpërndarë0