Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Euphoria 2019: 1x1

Pilot

Rue vjen në shtëpi nga rehabilitimi dhe takohet me Jules; Nate dhe Maddy përpiqen ta bëjnë njëri-tjetrin xheloz; Kat është e detyruar të heqë dorë nga diçka.

Euphoria: 1×1 me titra shqip
Jun. 16, 2019
Shpërndarë0