Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Driven (2018) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Reagimi i Colton ndaj lidhjes së tij me Rylee e detyron atë të tërhiqet, pasi makthet e traumave të saj të mëparshme kthehen. Por kur Colton i bën thirrje asaj për një shans tjetër, Rylee pajtohet dhe vendos t’i japë vetes shansin për të dashuruar përsëri.

Driven: 1×3 me Titra Shqip
Aug. 10, 2018
Shpërndarë0