Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Driven (2018) me Titra Shqip: 1x2

"Decide, Rylee. Yes. Or No."

Rylee pajtohet me takimin që i detyrohet Colton. Natën tjetër, në ngjarjen e klubit të natës të sponsorizuar nga Merit, kimia e Rylee dhe Colton bën që pjesa tjetër e botës të zhduket. Por reagimi i Colton ndaj lidhjes së tyre nuk është ai që Rylee pret.

Driven: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 10, 2018
Shpërndarë0