Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

DOTA: Dragon’s Blood 2021: 1x8

A Game of Chess

Bashkatdhetarët e vjetër – dhe armiqtë – rishfaqen. Mirana dhe Fymryn përpiqen të korrigjojnë gabimet, por një perëndeshë ka plane të tjera dhe harresa mizore bën thirrje.

DOTA: Dragon’s Blood: 1×8 me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood: 1×8 me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood: 1×8 me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood: 1×8 me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood: 1×8 me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood: 1×8 me Titra Shqip
Mar. 25, 2021
Shpërndarë0