Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

DOTA: Dragon’s Blood 2021: 1x6

The Knight, Death and the Devil

Fymryn dhe Luna u bëjnë thirrje perëndeshave të tyre. Invoker sjell të vërtetat e vështira tek Davion dhe Mirana; më vonë, bëhet një ujdi.

DOTA: Dragon’s Blood: 1×6 me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood: 1×6 me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood: 1×6 me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood: 1×6 me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood: 1×6 me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood: 1×6 me Titra Shqip
Mar. 25, 2021
Shpërndarë0