Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x6

Hammer the Abusers

Richard Sackler përballet me një sfidë katastrofike për përfundimin e Purdue, Bridget e çon luftën e saj në FDA, Finnix rivlerëson jetën e tij ndërsa Betsy përpiqet të largojë varësinë e saj dhe Rick dhe Randy gjejnë një provë bombë.

Dopesick: 1×6 me Titra Shqip
Dopesick: 1×6 me Titra Shqip
Nov. 03, 2021
Shpërndarë0