Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x5

The Whistleblower

Me përhapjen e abuzimit me OxyContin në të gjithë vendin, Bridget fillon luftën në Purdue ndërsa Rick dhe Randy përpiqen të gjejnë një informator brenda Purdue për të lidhur çështjen e tyre.

Dopesick: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 27, 2021
Shpërndarë0