Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x4

Pseudo-Addiction

Shitjet e larta të OxyContin kërcënohen nga raportet e abuzimit, prokurorët hetojnë një ankesë qendrore në marketingun e OxyContin dhe Finnix fillon të vërë në dyshim sigurinë e drogës.

Dopesick: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 20, 2021
Shpërndarë0