Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x2

Breakthrough Pain

OxyContin është në treg, por përballet me një kërcënim të mundshëm, ndikimi i madh i Purdue arrin në qytetin e Finch Creek, Bridget largohet nga autoriteti i saj DEA dhe fillon hetimi penal për OxyContin.

Dopesick: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 13, 2021
Shpërndarë0