Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dopesick (2021) me Titra Shqip: 1x1

First Bottle

Richard Sackler është gati të lançojë një qetësues të ri të fuqishëm dhimbjeje, një mjeku vendas i jepet droga, një minatore qymyri planifikon të ardhmen e saj, një agjent i DEA mëson për pilulat e tregut të zi dhe prokurorët federalë vendosin të hapin një çështje për ilaçin. OxyContin .

Dopesick: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 13, 2021
Shpërndarë0