Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Dominion 2014: 1x7

Ouroboros

Alex është thirrur nga Michael për të ndihmuar në parandalimin e ndonjë viktimë të mëtejshme pasi engjëjt e pafajshëm të lartë kthehen të vdekur në Vega; në të njëjtën kohë, Gabriel shkakton tension duke zbuluar një sekret të fshehur prej kohësh; William “ri-edukon” babanë e tij; dhe Noma ringjall një flakë të vjetër.

Dominion: 1×7 me Titra Shqip
Dominion: 1×7 me Titra Shqip
Dominion: 1×7 me Titra Shqip
Dominion: 1×7 me Titra Shqip
Dominion: 1×7 me Titra Shqip
Dominion: 1×7 me Titra Shqip
Dominion: 1×7 me Titra Shqip
Jul. 31, 2014
Shpërndarë0