Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Dominion 2014: 1x2

Godspeed

Alex refuzon rolin e tij të ri si i Zgjedhuri, por më pas një kërcënim në Vega e detyron atë të hyjë në veprim dhe të mbrojë ata që do. Ndërkohë, Michael takohet me Gabriel për herë të fundit para se të ringjallet lufta midis engjëjve dhe njerëzimit; dhe Gjenerali Riesen dhe David Whele përpiqen të lidhin skajet e lirshme.

Dominion: 1×2 me Titra Shqip
Dominion: 1×2 me Titra Shqip
Dominion: 1×2 me Titra Shqip
Dominion: 1×2 me Titra Shqip
Jun. 26, 2014
Shpërndarë0