Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip: 1x2

Storm of Fuck

Kur një rast i thjeshtë i personit të zhdukur kthehet në një skenë krimi, kabina e Dexter-it bëhet bazë për kërkimin dhe shpëtimin. Kohë e tmerrshme për Dexter, i cili po përpiqet të ribashkohet me djalin e tij, Harrison. Ndërsa Angela dhe Harrison njihen, Dexter përpiqet të mbajë të ndara botën e tij të vjetër dhe të re.

Dexter: New Blood: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 14, 2021
Shpërndarë0