Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip: 1x1

Cold Snap

Për dekadën e fundit, Dexter ka jetuar një jetë të qetë, të izoluar larg tundimeve të së kaluarës së tij. Kur një tip gjaknxehtë vendas fillon të sillet në mënyrë të pamatur dhe një i huaj misterioz duket se është në gjurmët e Dexter, ai pyet veten nëse mund të vazhdojë të shtypë nxitjet vrasëse të pasagjerit të tij të errët.

Dexter: New Blood: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: New Blood: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 07, 2021
Shpërndarë0