Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Dexter (2006) me Titra Shqip: 1x2

Crocodile

Ndërsa Dexter ndjek viktimën e tij të radhës, një shofer i dehur, i cili do të lirohet nga akuza për vrasje me automjet që rezultoi në vdekjen e një djali adoleshent, Ice Truck Killer godet përsëri dhe më vonë bie në kontakt me Dexter. Ndërkohë, kur një polic gjendet i vrarë, Dexter ndihmon Doakes dhe Debra të hetojnë një bos krimi për të cilin ata besojnë se është përgjegjës.

Dexter: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: 1×2 me Titra Shqip
Dexter: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 08, 2006
Shpërndarë0