Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Dexter (2006) me Titra Shqip: 1x1

Dexter

Dexter Morgan, një hematolog në Departamentin e Policisë në Miami, bën një jetë të dyfishtë. Kur ai nuk është në punë, ai e kalon kohën e tij duke gjuajtur dhe vrarë njerëz fajtorë që i kanë shpëtuar drejtësisë.

Motra e tij, Debra, një agjente në të njëjtin departament, e bën atë pjesë të çështjes së saj kur disa prostituta vriten brutalisht. Me ndihmën e tij, Debra shpreson të fitojë besimin e shefit të saj, togerit LaGuerta.

Kur Dexter arrin në skenën e krimit, ai përballet me një skenë vërtet të pazakontë: trupi është prerë në mënyrë të përsosur në copa, pa kokë dhe nuk ka asnjë gjurmë më të vogël të gjakut, gjëja e fundit e shqetëson atë dhe ai nuk mund të ndalet së menduari për këtë .

Dexter: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: 1×1 me Titra Shqip
Dexter: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 01, 2006
Shpërndarë0