Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip: 1x10

Resonance (Fundi Sezonit 1)

Ndërsa plani i Mal’akh-ut arrin kulmin, Piteri dhe Langdoni luftojnë për sakrificën e nevojshme për të shpëtuar Katerinën.

Dan Brown’s The Lost Symbol: 1×10 me Titra Shqip
Nov. 18, 2021
Shpërndarë0