Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip: 1x10

Hostile Witness (Fundi Sezonit 1)

Bota e Kate dhe Jeanette përplasen kur të vijë data e gjyqit, duke i detyruar më në fund dy vajzat e reja t’i përgjigjen pyetjes që të gjithë po bëjnë, por përgjigja vjen me një çmim që jo të gjithë janë të gatshëm të paguajnë.

Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×10 me Titra Shqip
Jun. 15, 2021
Shpërndarë0