Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip: 1x1

Happy Birthday, Jeanette Turner

Është 21 qershor, ditëlindja e Jeannette Turner. Në 1993 Jeanette kalon një ditë në qendrën tregtare me Mallory dhe Vince. Në 1994, Kate ishte zhdukur për një vit tani dhe Jeanette është bërë një vajzë e njohur. Në 1995, rrjedha e ngjarjeve bëri që Jeanette të përçmohej në shkallë vendi dhe të kalonte ditëlindjen e saj duke takuar avokatët dhe duke u grindur me babanë e saj.

Cruel Summer: 1×1 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×1 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×1 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×1 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×1 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×1 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×1 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×1 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×1 me Titra Shqip
Cruel Summer: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 20, 2021
Shpërndarë0