Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Dan nuk i pelqen kur dëgjon se Jeong Hyeok dhe Se-ri janë në një hotel së bashku. Ndërkohë, Seung-jun luan çfarë letrash ka për të shpëtuar veten.

Crash Landing on You: 1×6 me Titra Shqip
Crash Landing on You: 1×6 me Titra Shqip
Crash Landing on You: 1×6 me Titra Shqip
Dec. 29, 2019
Shpërndarë0