Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Cosmos (2014) me Titra Shqip: 1x5

Hiding in the Light

Anija e Imagjinatës udhëton prapa në kohë për të zbuluar Evropën e shekullit të 11-të dhe Afrikën e Veriut gjatë epokës së artë të Islamit, kur fizikani i shkëlqyer Ibn al-Haytham zbuloi metodën shkencore dhe së pari kuptoi se si ne shohim dhe si udhëton drita. Më vonë, William Herschel zbulon rrezen infra të kuqe dhe nënshkrimin e fshehur në dritën e çdo ylli, duke zhbllokuar përfundimisht një nga çelësat e kozmosit.

Cosmos: 1×5 me Titra Shqip
Cosmos: 1×5 me Titra Shqip
Cosmos: 1×5 me Titra Shqip
Apr. 06, 2014
Shpërndarë0