Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Cosmos (2014) me Titra Shqip: 1x4

A Sky Full of Ghosts

Një eksplorim se si drita, koha dhe graviteti kombinohen për të shtrembëruar perceptimet tona për universin. Ne përgjojmë një sërë shëtitjesh përgjatë një plazhi në netët e verës në vitin 1809. William Herschel, zbulimet e shumta të të cilit përfshijnë njohurinë se teleskopët janë makina të kohës, i tregon historitë e gjumit djalit të tij të vogël, John, i cili do të rritet për të bërë disa zbulime mjaft të thella të tijat.

Cosmos: 1×4 me Titra Shqip
Cosmos: 1×4 me Titra Shqip
Cosmos: 1×4 me Titra Shqip
Mar. 30, 2014
Shpërndarë0