Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Cosmos (2014) me Titra Shqip: 1x3

When Knowledge Conquered Fear

Kishte një kohë, jo shumë kohë më parë, kur ngjarjet natyrore mund të kuptoheshin vetëm si gjeste të pakënaqësisë hyjnore. Ne do të jemi dëshmitarë të momentit që gjithçka ndryshoi; por së pari, Anija e Imagjinatës është në fushën e vrullshme dhe të ngrirë të Mbretërisë të Oort, ku presin një trilion kometa. Anija jonë na çon në një udhëtim ngritës flokësh, duke ndjekur një kometë të vetme përmes rënies së saj miliona vjeçare drejt Diellit.

Cosmos: 1×3 me Titra Shqip
Cosmos: 1×3 me Titra Shqip
Cosmos: 1×3 me Titra Shqip
Cosmos: 1×3 me Titra Shqip
Mar. 23, 2014
Shpërndarë0