Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Cosmos (2014) me Titra Shqip: 1x2

Some of the Things That Molecules Do

Neil deGrasse Tyson është në një udhëtim për të eksploruar lidhshmërinë e të gjitha gjallesave dhe evolucionin e mundshëm të jetës në kozmos. Shkoni në një udhëtim për të zbuluar se si përzgjedhja artificiale e ktheu ujkun në racat e qenve dhe se si përzgjedhja natyrore gdhendi syrin kompleks të njeriut. Më vonë, Tyson viziton Sallën e madhe të Zhdukjes, një monument për të gjitha degët e thyera në pemën e jetës. Përsëriteni historinë e jetës në Tokë dhe fijen e pandërprerë që shtrihet nga organizmat e parë njëqelizorë në jetën njerëzore.

Cosmos: 1×2 me Titra Shqip
Cosmos: 1×2 me Titra Shqip
Cosmos: 1×2 me Titra Shqip
Mar. 16, 2014
Shpërndarë0