Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Cosmos (2014) me Titra Shqip: 1x1

Standing Up in the Milky Way

Anija e imagjinatës, e pakufizuar nga kufijtë e zakonshëm të shpejtësisë dhe madhësisë, të tërhequr nga muzika e harmonive kozmike, mund të na çojë kudo në hapësirë ​​dhe kohë. Ka qenë boshe për më shumë se tre dekada, dhe megjithatë nuk është kapërcyer kurrë. Trashëgimia e saj globale mbetet e gjallë. Tani, është koha edhe një herë të lundroni drejt yjeve.

Cosmos: 1×1 me Titra Shqip
Cosmos: 1×1 me Titra Shqip
Cosmos: 1×1 me Titra Shqip
Mar. 09, 2014
Shpërndarë0